Kampanya Koşulları

Dijikasko Özada Sigorta
Dijikasko

Kampanya Koşulları

1. Özada Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti tescilli markası DİJİKASKO ve Özpaş Marketler arasında 01.01.2020- 31.12.2020 tarihleri arasında dijikasko.com aracılığı ile başvuru yapan 2010 model ve üzeri ilk 5.000 Hususi Otomobil ve Kamyonet araçlarına indirim kampanyası ve alışveriş çeki hediyesi düzenlenmiştir.

2. Dijikasko 2010 model ve üzeri ağır hasar kaydı olmayan ve Kullanıcı TC kimlik numaralarına ait aşırı derecede kaza frekansı bulunmayan araç sahiplerine Tüm kazanılmış indirimlere ilave olarak ( Hasarsızlık , Plaka ) 300 TL Kasko priminde indirim yapılacağını taahhüt etmektedir.

3. 300 TL Kasko indirimi sigorta şirketlerinin liste fiyatı üzerinden Özpaş Alışveriş Fişi, İndirim Fişi beyan edilerek ödenecek toplam prim üzerinden prim indirimi olarak poliçeye yansıyacaktır. İndirim dahil prim ödenecek toplam tanzim edilen kasko poliçesi primi olarak poliçe üzerinde belirtilecektir.

4. Özpaş indirim çeki almış kişilere indirim TC kimlik numarası ve plaka kaydı üzerinden yılda 1 kez uygulanabilir.

5. Özpaş İndirim çeki ile indirimli fiyat üzerinden DijiKasko yaptıran araç sahiplerine ilk alışverişte kullanmak üzere mininum 250 TL ve üzeri alışveriş de geçerli olmak üzere 100 TL alışveriş kartı hediye edilecektir.

6. Araç satışı yada devri nedeniyle alınacak aynı kişi adına araca indirim uygulaması devam edecektir. Alışveriş kartı yeniden verilmeyecektir.

7. Kampanya ilk 5.000 Adet kampanya sahibinin sisteme başvurusu ile sona erecektir.

8. Tarafların iş bu kampanyayı revize etme ve sonlandırma hakların olduğunu tüketiciler peşinen kabul etmiş sayılır.