Hakkımızda

Dijikasko Özada Sigorta
Hakkımızda

Dijikasko Türkiye’nin İlk ve tek dijital Kampanya Sigortacılığı platformudur.

Dijikasko 16 yıldır tüm sigorta branşlarında faaliyet gösteren 8 farklı Sigorta şirketinin tam yetkili acentesi olarak T.C Hazine Maliye Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılarak faaliyetlerine devam eden Özada Sigorta Ltd.Şti tarafından 2019 yılında kurulmuştur.

TÜVASAŞ Fabrikasının ve İlk Milli Dizel Tren setlerinin sigorta edilmesi gibi Sakarya’nın en büyük sigortacılık referansına sahip Özada Sigorta’nın 2005 yılında kurulan Türkiye’nin İlk ve Tek Eğitimcilere özel Online Sigorta satış platformu akademikkasko.com , ve Türk Re INSURANCE adı altında sektörel yatırımları bulunmaktadır.

Dijikasko , gelişen sigorta sektöründe Kasko ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünler ve kampanyalar ile farkındalık yaratmaktadır.

Dijikasko , patner kampanya ortakları ile tüketicileri uygun fiyat garantisi ile en fazla teminatı alternatif fiyatlar ile sunmaktadır.

Dijikasko ,2020 yılında Sakarya ilinde faaliyet gösteren Özpaş Marketler grubu ile yaptığı kampanya ortaklığı ile sigorta şirketlerin kampanya kapsamında grup indirimlerini toplu fiyatlandırmanın rekabet gücü ile bireysel tüketicilere ekonomik ajantajlar sağlamayı hedeflemektedir.